בניית אתרים בעיני הלקוחות

straussשרית רוטברג, מנהלת שיווק שטראוס: "LiveSites יצרה מערכת ידיעון ותבנית לשימוש הפנימי בקבוצת שטראוס שעלתה על הציפיות שלנו . הם יצרו תבנית חדשנית וענו על צרכי העיצוב ותוכן הייחודיים שלנו. הם העניקו שירות נמרץ ומהיר תגובה, ביחד עם הקשבה ויכולת להתאים עצמם לכל הצרכים המיוחדים שלנו.  תענוג לעבוד איתם!" 

amit ben zviעמית בן צבי, קרן פימי: "זה היה תענוג לעבוד על אתר האינטרנט החדש של פימי עם LiveSites. היכולת להבין את המטרות הייחודיות שלנו, ולאחר מכן ליצור אתר בעיצוב רהוט , מקיף וברור כך שיתאים בדיוק לאופי שלנו. התגובה המהירה שלהם על כל משוב אפשרה לנו להשיק את האתר החדש תוך שלושה שבועות בלבד . בסך הכל הרגשנו שאנחנו בידיים טובות לאורך הפרויקט והיה לנו שותף אמיתי שלוקח אחריות להצלחת הפרויקט . אנו מצפים לעבוד עם LiveSites בעתיד על התחזוקה השוטפת של האתר וכן על פרויקטים חדשים שדורשים את כישוריהם."

Baseball likes LiveSites Websitesמרגו שוגרמן, מזכ"ל, איגוד הישראלי לבייסבול: "צוות LiveSites הוא מקצועי, גמיש, קל לעבוד איתו, והם יוצרים אתרים יפים. אתר האינטרנט שלנו היה מוכן להתפרסם עוד לפני המועד שנקבע, והכול בזכות העבודה המהירה, היעילה והאמונה ש"ניתן לעשות" של צוות LiveSites."

mosheמשה לוי , מנהל מחלקת תמיכה טכנית והטמעה טכנולוגית, החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין: "לחברה הכלכלית מגוון רחב מאוד של צרכים, חנות, מערכת ניוזלטר מתקדמת, מערכת לקביעת תורים הם רק חלק מהדרישות שלנו. Livesites התגייסה ומצאה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים שאפשרו לנו להציג אתר מכירתי מתקדם ונגיש. אני רוצה לציין במיוחד את המקצועיות היחס האישי והסבלנות שלהם אל מול הצרכים הרבים שלנו."

judyJudy Kupchan, מנכ"ל, בית הספר למבוגרים מלטון ללימודי יהדות: "LiveSites משמשים כמורי דרך שלנו כבר כעשר שנים.  LiveSites הקימו את אתר האינטרנט הראשון של בית הספר מלטון בשנת 2003, אשר שירת את הצרכים שלנו במשך תשע שנים.  בשנת 2012 LiveSites בנו מערכת ג'ומלה חדשנית אשר מעניקה לנו גמישות ושליטה על התוכן של האתר, המשאבים המקוונים, תקשורת, וכלי שיווק בהם אנו משתמשים. זה באמת היה תענוג לעבוד עם LiveSites, ואני מצפה לזה גם בהמשך! "

amir hertz forma fundאמיר הרץ, שותף וסמנכ"ל כספים, פורמה: "אנו רוצים להודות לכם על העבודה הנפלאה שעשיתם. התרשמנו במיוחד מהסבלנות, השירות והרצון לעזור הן בעיצוב האתר והן בתוכן שלו. מעבר למקצועיות ולמצוינות הפגנתם יחס אישי נפלא והענקתם לנו תחושה שאתם חלק בלתי נפרד מהצלחת הפרויקט. בזמן קצר יצרתם אתר אינטרנט יפה וברור שקיבלנו עליו תגובות מדהימות."

ranit hymanיהושוע סמד Utopia Living: "בקשנו מ- LiveSites ליצור אתר שיציג את תיק הנכסים שלנו. אנו מרוצים מאוד מהתוצאות. ליסה היתה יוצאת דופן בהבנת החזון שלנו והקימה אתר שמציג מי אנחנו ומה אנחנו עושים. הם הכשירו אותנו לעדכן את האתר בעצמנו ולא הפסיקו עד שהגענו לתוצאות הרצויות. נהנינו מאוד לעבוד עם צוות LiveSites שהיו מקצועיים, יעילים ומגיבים לדרישות שלנו. אנחנו מאוד ממליצים לעבוד איתם."

ranit hymanאפריל צימקמן, בעלים, אולימפיקס טניס: 'רצינו ש- LiveSites תתן לנו נוכחות מקוונת הדרושה לנו למשוך דור חדש של טיניסאים למשחק. רצינו שכל מי יבקר באתר שלנו ירגיש כמה כיף לשחק טניס. LiveSites ענו על הדרישה הזו..
האתר שלנו ממשיך לקבל תגובות חיוביות והוא באמת עזר לנו להשיג את המסר ולהגיע לקהל שאליו אנו רוצים.